SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nastepny cykl --->> co kupic??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 871
własnie koncze dosc ciezki 2 miesieczny cykl na mono , gejnerze i zma,i sie zastanawiam co terz kupic, co polecacie?? za jakies połtora miecha znowu planuje cykl na kreatynie..

halleluja

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
następny z gejnerami

no bostera mozesz miedzy cyklami

i przerwa tyle ile trwał cykl.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 871
spoko hehe

halleluja

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ile kasy masz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 28 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15523
jabłczan,orotine lub ester
stawiam na jabłczan np Cell Pump

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 871
z 200 zet, a połączenie no bostera z bcaa to dobry pomysł ??

halleluja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 28 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15523
co chcesz osiągnąć ?
bo widze sprzeczność pierwszego postu z tym co teraz napisałeś

Zmieniony przez - Arriva w dniu 2008-04-19 22:21:42

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6133
jak robisz mase to bcaa nie potrzebne, na drugi cykl bym wrzucil tcm bądź cm3 a jak ładnie kopało mono na pierwszym to mozesz powtórzyć

każdy rozstęp to postęp

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 871
chce utrzymac sile i mase, ale mnie strasznie zalało i troszke podrzezbic by sie tez przydało, no coz zobacze te suple co pisaliscie i cos pokminie

halleluja

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Środek na pompę mięśniową . ??

electro
Polecane artykuły