SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na następny cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4336
Na początku mojej przygody z siłownią postąpiłem głupio i po miesiącu ćwiczeń na sucho zrobiłem cykl na nitrobolonie, później jescze 2 na mono, miałem kilka miesięcy przerwy w siłowni, ale ostatnio cwiczę juz regularnie i teraz pytanie, jaką kreatynę mogę wziąć na teraz, czy może coś innego??? od ostatniego cyklu na kreatynie minął rok czasu, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
przenieś temat do działu odżywki i suplementy. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a jak z odzywianiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
kwestia funduszy, chcesz sie pobawic i masz wiecej kasy to stack+mono, jak fundusze mniejsze pojedyncza forma, Dieta i trening na 1 miejscu, zdr'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4336
odżywianie jak najbardziej, mam dobrą dietę, białko 2g na kg masy ciała, odpowiednia dawka wegli, tłuszczy - wszystko o odpowiednich porach dnia, kasy mogę trochę włożyć mysle ze maks 200zł, trening też mysle ze jest ok.

Zmieniony przez - martino246 w dniu 2012-02-16 19:20:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4336
a coś fajnego bez NO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Bez no każda pojedyncza forma, mono, jabłczan, od olimpa masz matrix creatine xplode.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4336
a może skombineję mono z jabłczanem, bo takiej opcji jescze nie robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4336
wezmę Olimp - Creatine Xplode, sporo pochlebnych opini jest na jej temat, dzięki za pomoc ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gainer do 170 zł, wybrane opcje.

Następny temat

Jaka kreatyna?

WHEY premium