Witam
Niedawno skonczyl mi sie Gaspari Superpump250 i chcialem dociagnac cykl na No-Xplode. Wiem, ze malo kreatyny tam jest, ale chcialem zapytac. Gaspariego jadlem 2 miarki w DT i jedna w DNT. Czy tak samo mam teraz zrobic z Xplode czy moze sie go nie je w DNT? Tylko mi nie mowcie bym kupil cos innego bo juz mam tego xplode'a i nastepny cykl bedzie inny/lepszy, ten natomiast chce dokonczyc na tym co mam...
Pozdrawiam
Niedawno skonczyl mi sie Gaspari Superpump250 i chcialem dociagnac cykl na No-Xplode. Wiem, ze malo kreatyny tam jest, ale chcialem zapytac. Gaspariego jadlem 2 miarki w DT i jedna w DNT. Czy tak samo mam teraz zrobic z Xplode czy moze sie go nie je w DNT? Tylko mi nie mowcie bym kupil cos innego bo juz mam tego xplode'a i nastepny cykl bedzie inny/lepszy, ten natomiast chce dokonczyc na tym co mam...
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

