Z TITANa to albo 44 albo 46. Pozostaje jescze decyzja co do modelu, F6 czy FURY, KATANY na poczatek nie polecam.
III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r
Ilość wyświetleń tematu: 5375
III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r
http://www.sfd.pl/Moja_nowa_siłownia-t434596.html <-- moja siłownia ;)

Zycie jest jak ciężar który każdy z nas musi udźwignąć:
)
Zycie jest jak ciężar który każdy z nas musi udźwignąć:
)
Zycie jest jak ciężar który każdy z nas musi udźwignąć:
)
III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r
dziś już zrobiłem klate i triceps
ciężko było mi skończyć ostatnią serie ale dałem rade
serdeczne dzięki:)Zycie jest jak ciężar który każdy z nas musi udźwignąć:
)
2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły