jaki trening wydaje sie wam lepszy na mase?
pon:klata tric
wtorek:bary kark
środa:bic plecy
i w sobote taki lajtowy na wszystko lżejszymi cięzarami.
a może taki?
pon:klata
środa:bic tric
piątek:bary plecy
no czyli co drugo dzien trening...
(nóg nie ćwicze bo i tak mam w miare duże a sam jestem niski więc za ciulem...) jeśli jednak macie dla mnie coś lepszego to możecie mi podać... / pzdr
pon:klata tric
wtorek:bary kark
środa:bic plecy
i w sobote taki lajtowy na wszystko lżejszymi cięzarami.
a może taki?
pon:klata
środa:bic tric
piątek:bary plecy
no czyli co drugo dzien trening...
(nóg nie ćwicze bo i tak mam w miare duże a sam jestem niski więc za ciulem...) jeśli jednak macie dla mnie coś lepszego to możecie mi podać... / pzdr
Krzysztof Piekarz
Może coś da. A jak nie da to trudno, bo nie rosnę już chyba z rok 