SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Son ktory wybrac???

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34569
SON powiedz mi ktory z kolagenow olimpa wybrac kolagen activ czy kolagen activ plus powder?Czym one sie roznia oprocz ceny?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45379
Ja bym Ci polecił zwykły Kolagen Activ w proszku - ma 77g białka a Activ - tylko 60 pare
Activ ma co prawda dodatkowo witaminy i wapń - ale ich ilości nie są zbyt duże
ja biore kolagen od ok stycznia-lutego - zawsze brałem Kolagen Activ - jest bardziej ekonomiczny po prostu

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34569
Mam jeszcze jedno pytanie apropo firmy Extensor i jej bialka czy to jest dobre bialko i kotre lepiej wybrac wpc czy wpi?to bialko ma dosyc duza ilos laktoz bo az ok 15% czy bialka innych firm maja podobny % laktozy, czy to bialko tez ma taki ochydny smak jak bialko ovoplou i czy tak samo sie rozpuszcza jak ovoplu czyli kiepsko?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10959 Napisanych postów 50309 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
nowy wpc lacma ma mniej laktozy i rozpuszcza się znacznie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45412
co do kolagenu tak jak byk
wybierz wpc 80% extensora zamiast wpi...serwatki rozpuszczaja sie idealnie...co do smaku to juz zalezy od gustu..extensory maja naturalny wiec nie kazdemu podchodzi..jezeli chcesz cos niedrogiego a 'smakowego' wybierz wpc sciteca

>>>unreal definition<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA--????????

Następny temat

protein82 vitalmax

Wheya