No pewnie.
4 i wiecej serii MC i przysiadow mozna zrobic na jednej sesji, ale wowczas powinno stopniowo dochodzic sie do maksa na dany dzien. Rowniez nie wyobrazam sobie konczenia mikrocyklu 5-tek HST robiac najpierw 4x 5x 100%CM kolejno w przysiadach i MC na jednej sesji.
4 i wiecej serii MC i przysiadow mozna zrobic na jednej sesji, ale wowczas powinno stopniowo dochodzic sie do maksa na dany dzien. Rowniez nie wyobrazam sobie konczenia mikrocyklu 5-tek HST robiac najpierw 4x 5x 100%CM kolejno w przysiadach i MC na jednej sesji.