SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co robic gdy HST nie dziala?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5107
No pewnie.
4 i wiecej serii MC i przysiadow mozna zrobic na jednej sesji, ale wowczas powinno stopniowo dochodzic sie do maksa na dany dzien. Rowniez nie wyobrazam sobie konczenia mikrocyklu 5-tek HST robiac najpierw 4x 5x 100%CM kolejno w przysiadach i MC na jednej sesji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4957
przeczytałem :)

SOG za temat poszedl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
Ja pozostaje przy 2 bo nie wyobrazam sobie zrobic wiecej z ciezarem maksymalnym w danym minicyklu bez dzielenia serii itd.
Poza tym skoro mi idzie ladnie po 2 to po co sie przemeczac?

A czy mógłbyś dokładniej rozpisać jak wygląda Twój trening
( ćwiczenia wykonywane w poszczególne dni ).
Z tego co pamiętam, bazowałeś chyba na ćwiczeniach zalecanych przez Billa Starra...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
Trening A:

1. Przysiad 2s.
2. Wyciskanie plasko 2s.
3. Podciaganie w opadzie sztangi 2s.
4. Wyciskanie z przodu na barki 2s.

Trening B:

1. Przysiad 2s.
2. MC 2s.
3. Przenoszenie 2s (tu sie zastanawiam czy jednak nie dac wyciskania jak w A ale poki co tak cwicze).
4. Wycisk na barki jak w A 2s.

Robie ABABABABA itd.

W kolejnym cyklu zamieniam wyciska na dipsy a podciaganie sztangi na podciaganie na drazku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Mogę trenować tylko 2 razy w tygodniu i zastanawiam się nad
optymalną formułą dla siebie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
2 razy w tygodniu to nie bedzie HST.
Mozesz trenowac jak chcesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10695
Wiem, że nie będzie HST.
Zastanawiam się nad jakimś sensownym 2-dniowym FBW.
Przecież lepiej trenować 2 razy w tygodniu niż wcale, prawda ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
No jasne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1965
kilobb masz efekty po tym na najszerszym grzbietu? i czy przenoszenie robisz 15-10-5-neg?

http://www.sfd.pl/R86_-_BLOG/SYLWETKA-t396397.html - moje postępy :) [HST]

'you can only get smarter playing a smarter opponent'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
Robie na plecy MC, podciaganie w opadzie i przenoszenie.
W nastepnym cyklu zamienie podciaganie w opadzie na drazek.
Mimo, ze plan na pierwszy rzut oka bardzo okrojony masz wszystkie najlepsze ciwczenia na plecy. Czego wiecej chciec?
Z efektow jestem zadowolony.
Nie rozumiem takich pytan.
Ile juz cwiczysz? Pewnie kikla lat.
Zamiast sie pytac poswiec 2 miesiace na taki trening i zobaczysz sam czy sa efekty.
Tylko 2 miesiace. Napewno miesnie \ci po tym nie zmaleja wiec warto podjac ryzyko, nie?

EDIT.
Wlasnie przeczytalem ze masz staz 6 miesiecy.
Wiec tym bardziej nie masz nic do stracenia bo wlasnie zaczynasz.
Uwazaj na dobra technike w przysiadach i MC.

Zmieniony przez - kilobb w dniu 2008-03-31 18:03:13
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aerobiczna 6 weidera

Następny temat

kaloryferek na brzuchu

electro
Polecane artykuły