SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robic gdy HST nie dziala?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1965
chyba odbierasz to jako atak na siebie, ja pytałem z czystej ciekawości, a o podciąganiu nic tam nie było. właśnie mierzę maxy do HST i mój plan też jest konkretnie okrojony w stosunku do tego, jak ćwiczyłem wcześniej :) no ale najlepiej się uczy na własnych błędach.

i odpowiedz jak możesz na pytanie o przenoszenia.

http://www.sfd.pl/R86_-_BLOG/SYLWETKA-t396397.html - moje postępy :) [HST]

'you can only get smarter playing a smarter opponent'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Nie odebralem tego jako atak na mnie ale jakbys na te same pytania odpowiadal po 100 razy tak samo tez bys sie zirytowal.
Napisalem 2 tematy dla poczatkujacych i nie widze powodu, dla ktorego mialbys cwiczyc inaczej niz oni.
Niewazne zreszta.
Przenoszenie robie 15-10-5-5.
Bez negatywow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1965
ja Cię rozumiem ;) pytałem tylko czy rosną Ci motyle przy tym planie.
jak chodzi o mnie to mam plan na 9 serii, więc chyba jest ok. zresztą mam zamiar właśnie zrobić swój temat w dziennikach, jak masz ochotę to tam mnie krytykuj ile się da, pzdr. ;)

http://www.sfd.pl/R86_-_BLOG/SYLWETKA-t396397.html - moje postępy :) [HST]

'you can only get smarter playing a smarter opponent'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Kilobb mógłbyś się odezwać na maila ?? nie chce zaśmiecać forum. [email protected]
Pozdrawiam !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
No i znow wrocilem do starego dobrego treningu z pierwszej strony:)
Jechalem ostatnio treningiem z Billa Starr'a ale nie wytrzymuja mi kolana od czestych przysiadow i slabo czuje rece i klatke (tylko 2 razy w tyg. wypada).
Jednak ten stary plan chyba jest najlepszy z podzialem MC/Przysiad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
kilobb, a ćwiczyłeś kiedyś Power Clean?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Kilobb ponawiam prośbe ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Xerg mozesz do mnie wyslac maila przeciez wtedy odpowiem.

radosuaf tak robilem ale z ciezarami na wyciskanie dla barkow zeby to cwiczenie bylo na barki glownie a pozniej na reszte.
Jako takiego z duzymi ciezarami nie robilem. Cwicze w domu i takze nie robie tego ze wzgledow bezpieczenstwa. jest to dosc dynamiczne cwiczenie i nie chce zeby mi wszystko spadlo na podloge jak nie bede mial sily unisc ciezaru.
Szczerze mowiac skoro robie MC i przysiady to juz nie chce kombinowac. Po power clean bylem juz mocno wykonczony.

Ostatnio robie podstawowy plan. Wrocilem do niego po raz kolejny.
Tam jest wszystko na miejscu. Atakuje cale cialo, daje odpoczynek od jednych cwiczen bo robisz inne. Mowie tu glownie o przysiadach i MC. Na dluzsza mete nie da sie robic tego i tego w tym samym treningu niestety. Sprawdzilem i juz wiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
No właśnie nie mogę, bo nie mam abona :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Moj obecny plan.

Mimo problemow z kolanami wrocilem do przysiadow co trening. Robie teraz pelne i poki co jest ok.
Trening bez przysiadow to trening stracony:) Stalem sie fanem tego cwiczenia. Boli mnie po nich wszystko i czuje na drugi dzien , ze cos robilem.

Ale wracajac do rzeczy...
Robie ostatnio na klatke i tricepsy dipsy a na plecy i bicepsy podciaganie na drazku. Wyciskanie i podciaganie w opadzie slabo na mnie dzialaja.

Plan.

A.
1. Przysiady.
2. Dips.
3. Podciaganie na drazku.
4. Wycisk na barki.

B.
1. Przysiady.
2. MC.
3. Dips,
4. Podciaganie na drazku.

Dla mnie dipsy i podciaganie na drazku to najlepsze 2 cwiczenia na gore. Polecam je wszystkim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aerobiczna 6 weidera

Następny temat

kaloryferek na brzuchu

WHEY premium