SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak dawkować kreatyne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
Witam ćwicze juz ponad 5,5 miesiąca i widze, że stoje kupiłem na 1 cykl kreatyne Vitalmaxa 300g? Jak mam ją dawakować w DT i NDT??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17554
Petryk-22 zmieniasz trening po 6 tyg.Jakie masz efekty ??!!!Ja ro dopiero sie wkrecam po takim czasie Trening zmieniam zazwyczaj wtedy gdy jzu nic mi nie idzie

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 978
jo. jem ta sama kreatyne. propomnuje w DT 5 gram (plaska lyzeczka) przed sniadaniem 30 min (na czczo) i 5 gram bezposrednio po treningu, w DNT 5 gram rano 30 min przed sniadaniem lub w porze o ktorej masz zazwyczaj trening. drugi sposob masz na etykiecie produktu. ja uzywam tego wyzej i sa efekty.

mały wielki chłopiec:P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17392
Moim zdaniem troche za wczesnie na kreatyne.

zmien trening, dopracuj dobrze diete i regeneracja musi byc a efekty beda lepsze niz na kreatynie.

A dawkowanie na przyszłosc jest takie

DT rano 5 gr, po treningu 5gr
DNT rano 5 gr ,w porze treningu 5gr

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 978
kreatyne mozna brac wtedy kiedy nie widac juz przyrostow po normalnych treningach (tak wyczytalem. ale najpierw uloz sobie diete.

mały wielki chłopiec:P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17392
Masz racje ale moze jego "zastoj" spowodowany jest zla dieta lub treningiem.

A trening nalezy zmieniac co 6-8 tygodni

Zmieniony przez - Petryk-22 w dniu 2008-03-28 11:10:40

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 978
proponuje zaczac trening MASS. dostepny w dziale "dla poczatkujacych" :P do tego dieta i masa i sila powinny ruszyc...

mały wielki chłopiec:P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
na trening MASS nie mam szans 10 ćwiczeń jednego dnia nie wykonalne nawet z tego powodu żę na siłowni nie jestem sam i nie mam aż tyle możliwośći :PP
To w DNT 2x mam brac kreatyne? Kolega brał Olim[pa kreatyne Mega CAps to juz po 3 tygodniach 10kg na sztandze pryszło i nie ma jakiej takiej diety a ćwiczy tak jak ja:P siła mi stoi tylko na klatce uważam żę kreatyna nie zawadzi mam kase to moge próbować:PP



Zmieniony przez - Visez w dniu 2008-03-28 11:17:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 978
MASS mi zajmuje okolo godziny a na silke chodzimy czasami nawet w 4 a nie jest ona zbyt duza. jesli na klatce nie widzisz przyrostow a na innych partiach sa to zmien cwiczenia na klatke albo zamien chociaz ich kolejnosc. miesnie sie przyzwyczajają do cwiczen

mały wielki chłopiec:P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
jeszcze mam jedno pytanie jeśli byłem chory przez ostatnie 3dni czyli po świętach nie byłem w szkole miałem katar i kaszel :PP To od poniedziałku moge zacząć brać kreatyne czy poczekać aż mi przejdzie katar ma to jakieś przeciwskazania?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
odświeżam:P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
odczekaj, zrób przerwę

poczujesz się dobrze to wznowisz.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMIANY KADROWE W DZIALE

Następny temat

EGCG + synferyna + piperyna

electro
Polecane artykuły