SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Omlety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11986
I tak ci nie wierze kucharzu

Polecam też omleta z szynka, cebulą i pomidorem (tutaj dajecie co lubicie) + chlebek razowy

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23810
na redukcje ten dzem i inne sie nie przydadza

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57055
Wersja beztłuszczowa, na słodko, bez cukru w żadnej postaci.

Białka jaj, płatki owsiane, cynamon. Miksujemy, smażymy na teflonie i już. Nawet smaczne.

Wersja na noc - bez owsianych.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20076
A kto mówi o redukcji ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1436 Napisanych postów 4154 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73856
Ja tam lubię na słodko:
4 jajka
łyżka mąki
trochę cukru waniliowego
dżemik

:)

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
ja tam wale na teflon 200g bialek+3 całe jaja zmiksowane ze 100g twarogu i 50g platków. gotowe przekladam owocami

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23810
rozumiem ze nie mając teflonu nie mam wyjscia i musze stosowac tluszcz? a piekarnik ?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3691
A ja podam może troszke mniej zdrowy, ale za to bardzo smaczy i zapychający przepis. Myśle że na mase jest ok.

3-4 jaja
1-2 kabanosy
cebulka,
2 ząbki czosnku
4-5 plasterów sera zółtego ( możliwie jak najchudszego)


drobno pokrojone kabanosy smarzymy nateflonie aby pozbyć sie z nich tłuszczu, nastepnie kładziemy je na durszlak bądź odsączamy w ręczniczku papierowym.
na teflonie podsmarzamy cebulkę.

Myjemy patelnie, zalewamy ubitymi jajami, gdy jedna stron jest gotowa, porzewracamy omlet na druga stronę. Na omlet kładziemy plastry sera zółtego, na ser wyciskamy 2 ząbki czosnku, po czym rozsmarowujemy ten czosnek, zasypujemy to cebulką, kabanosem i zawijamy. trzymamy chwile pod przykryciem aby ser sie dobrze rozpuścił.
smacznego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11986
stachers - sog za przepis z tym serem i zawijaniem Zamiast kabanosa można dać jakąś szyneczke czy kto co tam lubi (przysmazona razem z cebulką przykładowo).

actiVe - może ciastka z tego wyjdą ?

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3691
hehe wielkie dzieki polecam tez dodac sera do jajecznicy- najlepiej jest zetrzec do na tarce. Ale to na sam koniec, tak na 1-2 minutki przed zdjeciem jajecznicy z patelni. Bo później ciężko patelnie domyc
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powiedzcie co o tym sądzicie. PROSZE!!!

Następny temat

14 lat, 170 cm wzrostu, 58 kg,,, chudy

electro
Polecane artykuły