SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co jest do cholery z tymi cyckami ? ???????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1513
Cwicze sobie kiedy mam ochote nie mam planu ani diety , ale wku*wilem sie przed lustrem jak zobaczylem ze moje doje sa podobne do babskich .
Nie mam praktycznie gornych i wewnetrznych? miesni zaznczylem na cudzej klacie -->



Dysponuje takimi zabawkami :







I takie pytanie do Was jakie ĆWICZENIA powinienem robic aby jak najszybciej zmienic wyglad klatki na "męski" tzn , wypukła cała !!!!! a nie odstające suty ;D , czytam odżywianie itd.
Z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi :P hej.

Zmieniony przez - r4mz35 w dniu 2008-03-22 18:12:35

Zmieniony przez - r4mz35 w dniu 2008-03-22 18:13:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1513
WIelkie dzieki chłopaki , przyjme do treningu Wasze rady !



Zmieniony przez - r4mz35 w dniu 2008-05-05 09:34:21
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
po primo ułozyc normalny plan i cwiczyc systematycznie...po drugie ułuz diete

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1513
chciałbym tylko wiedzieć jakie ćwiczenia beda NAJLEPIEJ rzeźbily gorna czesc klatki !!! dzieki ,a dieta swoja droga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22171
wyciskanie górny skos.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 735
http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp
Tu napewno znajdziesz odpowiedz.

Najlepsza na mase jest woda po parówkach :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1513
wyciskanie sztangi i hantli z głową w góre , rozpietki takze głowa do góry , cos jeszcze ? ? ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1022
mialem i mam podobny problem co ty, rob rozpiętki na skosie 30 najlepiej 45 stopni, wchodzi bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1513
3x w tygodniu rozpietki i wyciskanie na skosie + dieta , ile bede czekal na zauważalne roznice ? ze 3 miechy ? musze miec jakas motywacje :-]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 640
musze miec jakas motywacje :-]
ja ciebie nie kumam albo pakujesz albo nie /
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1513
bede pakowal , wiadomo , ale sie wku*wie jak nie bede widzial efektow i pewnie rzuce wpiz*u
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18189
to się nie gap co 5 minut w lustro i nie szukaj ciągle czegoś do poprawy i czegoś co ci się nie podoba. Mentalność też odgrywa dużą rolę w treningu

poczytaj
https://www.sfd.pl/CYKL_PRIORYTETOWY_:_KLATA-t289833.html 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjęcie bardzo słabej klatki. co na nią?

Następny temat

Pytanie o cwiczenenie??

electro
Polecane artykuły