siema. od miesiaca wrocilem znowu do cwiczen... a zaczynalem jeszce bedac malym gowniarzem (15lat) cwiczylem wtedy okolo 3,5 roku z przerwami niestety. ostatnio mialem wlasnie rok przerwy i spadki byly wielkie :/ ale po tym miesiacu wydawało mi sie cos takiego nie mozliwe ,ale złapałem 8kg xD (65kg - 73kg) i wszystko idzie na jak najlepszej drodze do dobrej formy

Krzysztof Piekarz
ale daj więcej fot