jest taka sprawa ze:
cwicze na mase planem ogólno rozwojowym joe weidera dla poczatkujacych przed przystapieniem do cwiczen pomierzyłem sobie obwody uda, klatki, ramienia, karku i teraz po 2 miesiacach cwiczen zmierzyłem sie znowu zeby sprawdzic postepy w wadze nie duzy wzrost bo kilogram ale w obwodachspory postep nawet zaskoczony jestem ale jedna sprawa mnie zdziwiła: przed treningami obwod obydwu ud był 57,5 cm a teraz lewe 60 a prawe 62 cm inie podoba mi sie to ze nie sa takie same cwiczenia jakie wykonuje na nogi to przysiad z sztanga na barkach i z przodu i hak przysiad. Itearz moje pyatnie jest takie co robie zle? czy bardziej sie przechylam naprawa noge czy co? no i teraz jak nadrobic lewa noga te braki?
cwicze na mase planem ogólno rozwojowym joe weidera dla poczatkujacych przed przystapieniem do cwiczen pomierzyłem sobie obwody uda, klatki, ramienia, karku i teraz po 2 miesiacach cwiczen zmierzyłem sie znowu zeby sprawdzic postepy w wadze nie duzy wzrost bo kilogram ale w obwodachspory postep nawet zaskoczony jestem ale jedna sprawa mnie zdziwiła: przed treningami obwod obydwu ud był 57,5 cm a teraz lewe 60 a prawe 62 cm inie podoba mi sie to ze nie sa takie same cwiczenia jakie wykonuje na nogi to przysiad z sztanga na barkach i z przodu i hak przysiad. Itearz moje pyatnie jest takie co robie zle? czy bardziej sie przechylam naprawa noge czy co? no i teraz jak nadrobic lewa noga te braki?
Krzysztof Piekarz
. a dlaczego? tego dowiesz sie w wyszukanych postach..