SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki macie wzrost

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
180cm a chce miec 185cm bo jeszcze mam czas, aby urosnac

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55582
18lat, +185 dawno sie nie mierzylem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3536
mam 198cm a chciałbym mieć dwa metry... czuje sie niedorobiony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 186
mam 180cm... chciałbym mieć 184-186cm, obym tylko jeszcze urósł ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13827
180 cm

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21926
radoblazer... wymiękłem


to ja sie czuje niedorobiony o jakieś 10cm, czyli możnaby powiedzieć, że jestem upośledzony fizycznie

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-03-15 14:19:32

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3536
200cm to by było coś... . staram sie rosnąc jeszcze ale z drugiej strony przy tym moim wzroście i wadze 102 kg wyglądam bardzo chudo... niestetymam pomysł na temat następny. kto ma jaki numer buta??? tutaj pełna satysfakcja bo mam okrągłą 50
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21926
szczerze ,mam w dupie numer buta 43 i zwisa mi to i powiewa, ale bez offtopu, nierosne wcale od pół roku ale patrząc na moją "tężyzne" jeszcze będe musiał rosnąć bo mam zadrobne kości jeszcze choć mam 180a mój ojciec 182cm, postaram się próbować jakiś czas z tym wiszeniem za drążku ale czy to coś da? zobaczymy.
radoblazer ty w butach zimowych to masz pewnie ze 202cm a normalnych mniej więc te różnice 2cm można zamaskować, choćby włosami a ja chcąc 190 to musiałbym mieć fryz jak johny bravo z cartoon network

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam 50 i 2/3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3536
szacun za stope
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronnie w Polsce - będzie w koncu czy nie ?

Następny temat

Czas surferuw

electro
Polecane artykuły