180cm a chce miec 185cm bo jeszcze mam czas, aby urosnac 


Ilość wyświetleń tematu: 49675
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
ale z drugiej strony przy tym moim wzroście i wadze 102 kg wyglądam bardzo chudo... niestety
mam pomysł na temat następny. kto ma jaki numer buta??? tutaj pełna satysfakcja bo mam okrągłą 50
43 i zwisa mi to i powiewa, ale bez offtopu, nierosne wcale od pół roku ale patrząc na moją "tężyzne" jeszcze będe musiał rosnąć bo mam zadrobne kości jeszcze choć mam 180a mój ojciec 182cm, postaram się próbować jakiś czas z tym wiszeniem za drążku ale czy to coś da? zobaczymy.
a ja chcąc 190 to musiałbym mieć fryz jak johny bravo z cartoon network
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły