Szacuny
0
Napisanych postów
22
Wiek
40 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
228
Ja mam w tej chwili coś ok. 195cm i 21 lat - już nie rosnę ponad dwa lata. To już naprawdę wystarczająco, bo i tak w sklepie są zawsze problemy z ubraniami - jak mi się coś podoba to za małe... Dodatkowo na głowę trzeba uważać, bo wiele obiektów nie przewiduje takiego wzrostu i można się gwałtownie skulić. :)
Szacuny
0
Napisanych postów
139
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3355
17 lat
180 cm
76 kg
I tak dodam od siebie, że liczyłem na sporo więcej, bo do 180 dobiłem mając 14 lat, ale od tamtej pory nie ruszyłem ani troche z miejsca. Chłopaki, pomóżcie, jak jeszcze wyciągnąć ze 3 cm?!?! :>