SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cwiczenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
To podciągaj sie nachwytem najbardziej kompleksowe ćwwiczenie

Poszukaj też trening domatora jest bardzo dobry

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14880
Rion
Wlasnie tym treningiem trenuje :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14880
Rion a wg. Ciebie jakie cw. jest lepsze na nogi ? Przysiady czy cwiercskok ? Lub jakies inne ? ;d
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
Wszystko zalezy jaki jest cel treningu ćwierć skok jest ćwiczeniem bardziej dynamicznym .

Ja preferuje przysiad/suwnica najlepsze ćwiczenia na masę mięśniową nóg ( a dokładniej czworogłowych)

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14880
No wlasnie zalezy mi na wyskoku , wiec nie wiem , ktore cw. w domowych warunkach wykonywac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14880
Mam jeszcze jedno pytanie :
Na plecy robie:
-podciaganie na drazku nachwyt max ( szeroko)
-podciaganie na drazku podchwyt max (wasko)
-podciaganie na drazku podchwyt max (szeroko)

CZy to sa dobre cw? I dobra kolejnosc ?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
Wiesz co ćwiczenia są super bo podciąganie najlepeij działa na plecy ale tak

podciąganie nachwyt szroko = najlepsze to zostaw

Co do podciąganie podchwytem plecy pracyją pod troche innym kątem ale to juz podobne ćwiczenie i mocniej męczy biceps.

Dodałbym dodatkowo wiosłowanie hantlą lub jakąś butlą z wodą .
A co najwazniejsze unoszenie barków w leżeniu na brzuchu to ćwiczenie pozwoli wzmocnić prostowniki grzbietu bo to bardzo wazne.

W razie pytań łauj

pozrd
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
poszło dwa razy to samo

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2008-03-05 12:58:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14880
No wioslowanie moglbym dodac , ale ten moj ciezarek (4kg) bylby chyba to tego za lekki.
To trzeba bedzie skolowac butle z woda :P

A ile serii i po ile powtorzen mam to cwiczenie wykonywac?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
Podciąganie na drążku max a wiosłowanie i unoszenie po 3-4 serie w przedziale 12-8 powtórzeń

pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl hst za mna czas na 2 ! efetky...

Następny temat

Pompki - pytanie

electro
Polecane artykuły