SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MEGA KONKURS SKLEPU SFD ! KONIECZNIE WEź UDZIAł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58084
tak tak kogut
dac taki maly punkt ze ma byc zrobiony test na tych suplach

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
ja pokaże ale dopiero po wakacjach bo teraz się redukcja szykuje
a shock + storm pójdzie na next mase a ona dopiero we wrześniu
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
właśnie jestem na S+S

niedługo redukcja więc białko jak znalazł
koszulka też fajowa

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39925
Ja teraz lecę już prawie redukcję (na razie lajtowo bilans na zero w nietreningowe i lekko ponad w treningowe), bo do lata mało czasu Być może dorzucę tego Storma/Shocka do cyklu, który zacznie się gdzieś w maju i do tego jeszcze jakiś dobry spalacz. Nie obiecuję, że wrzucę się na testy, ale też nie wykluczam takiej możliwości Bo kiedyś na pewno to zrobię, ale nie wiem czy jeszcze jest na to czas ;-p


tak a propos tych koszulek, ciekawe czy wyślą dobry rozmiar ,bo nikt się nie pytał. Jak coś to ja najczęściej noszę XL/XXL.

Zmieniony przez - sicilia w dniu 2008-02-26 13:53:05
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
z tym XXL to już nie przesadzaj

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39925
Oczywiście zależy od rozmiarówki Swetry, koszule wszystkie mam XXL. Przy XL są za krótkie.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19962
Paczki zostały wysłane Podaje numery nadań gls.

Zamówienie nr 11013 Użytkownik buby77 *426303815957

Zamówienie nr 10640 Użytkownik sicilia *426303815940

Zamówienie nr.10788 Użytkownik King89 *426303816008

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - OS Kogut w dniu 2008-02-27 15:24:41
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
nice

to pewnie jutro już będzie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489


jak Kurierem idzie to powinna być


Miodek

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58084
dawac zdjecia jak dojdzie

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

storm czy horse power co lepsze na siłe?

Następny temat

jakie bialko jajeczne polecacie?

Shoty
Polecane artykuły