dac taki maly punkt ze ma byc zrobiony test na tych suplach
pzdr.
Członek <<< SHOTTAS Team >>>
Są Rozstępy, Są Postępy:)....
Ilość wyświetleń tematu: 34967
Członek <<< SHOTTAS Team >>>
Są Rozstępy, Są Postępy:)....
ale dopiero po wakacjach bo teraz się redukcja szykuje

http://img511.imageshack.us/img511/8932/70235843sy8.jpg ja nosze dres...
ROCK'N'ROLL
--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html
"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."
Być może dorzucę tego Storma/Shocka do cyklu, który zacznie się gdzieś w maju i do tego jeszcze jakiś dobry spalacz. Nie obiecuję, że wrzucę się na testy, ale też nie wykluczam takiej możliwości
Bo kiedyś na pewno to zrobię, ale nie wiem czy jeszcze jest na to czas ;-p
,bo nikt się nie pytał. Jak coś to ja najczęściej noszę XL/XXL.

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html
"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."
Swetry, koszule wszystkie mam XXL. Przy XL są za krótkie.
Podaje numery nadań gls.

http://img511.imageshack.us/img511/8932/70235843sy8.jpg ja nosze dres...
ROCK'N'ROLL

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html
"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły