Mam pytanie jak utrzymać takie ramie jak uzyskałem bo bede ćw teraz z przerwami aż do maja ale przerwy beda niekiedy nawet 3 tygodnie z powodu wyjazdów i imprez:/ No i mam pytanie nie pije na imprezach dużo czekają mnie 3 imprezy czy jak na nich troche wypije to szkodzi to:/ moim rozmiarom.. No i jak przestane ćw załóżmy w połowie kwietnia to jak do lata a kąkretnie do wakacji utrzymać bicek,tricek,bary i przedramie takie same poprostu żeby mi nie zmalało.. Bicek pozostał te 35,7cm a przedramie 33cm, nie chciałbym aby mój wysiłek był na marne.. No i czy jak troche wypije na imprezach(3 imprezy) tak ok.8 - 50ml wódki to czy mi to zmaleje no i czy siła w siłowaniu na ręke w spadnie??prosze o odp
Zmieniony przez - pawja22 w dniu 2008-02-17 14:24:04
Zmieniony przez - pawja22 w dniu 2008-02-17 14:24:20
Zmieniony przez - pawja22 w dniu 2008-02-17 14:29:39
Zmieniony przez - pawja22 w dniu 2008-02-17 14:24:04
Zmieniony przez - pawja22 w dniu 2008-02-17 14:24:20
Zmieniony przez - pawja22 w dniu 2008-02-17 14:29:39
Krzysztof Piekarz