SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z lydkami podczas biegu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Witam Was

No wiec mam taki dziwny problem, gdy tylko zaczynam biec, odrazu zaczynam czuc jak moje lydki sie pompuja. Po okolo 15-20 minutach bieg staje sie poprostu niemozliwy,gdyz lydki sa jak kamien ,a bol jest nie do wytrzymania, potem przez chwile doslownie ledwo chodze. Niestety,ale problem mialem i rok temu i w tym roku. Przeszkadza mi to za bardzo,gdy nie moge wykonywac poprawnych aerobow...

Zna ktos przyczyne?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19996
Ja mam to samo , ale mimo to biegne., chociaz ciezko , bo lydka tak jakby byla strasznie naciagnieta
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
Moim zdaniem ból spowodowany jest zbyt dużym obciążeniem treningowym
osobiście miewalem także podobne bóle, gdy zaczynałem biegi po przerwie
proponuję zrobic kilka dni przerwy a następnie zacząc biegać krótsze dystanse aby przyzwyczajac mięsnie do obciążenia (oczywiście w miarę uplywu czasu czas/dystans biegow bedziesz wydłuzal, a bólu nie bedziesz odczuwał)

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Rowniez tak myslalem,ale to nie jest w ten sposob, bol zaczyna sie nasilac od samego poczatku i narasta. Co do obciazenia biegam juz 2 miesiac i stopniowo zwiekszalem dystans , jednak teraz nie moge tego zrobic przez lydki. Kur... mnie bierze jak zawsze musze przerwac bieg przez lydki,a nawet dobrze wybiegany sie nie czuje...

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
A rozciagasz sie po pierwszych minutach biegu? Tzn, po tym czasie co tetno sie stabilizuje rozciagnac nogi, lydke i dopiero pozniej mozna biec dalej.wyciagac nogi w czasie biegu, nie biec swinskim truchtem
i czy nie ma to cos wspolnego z suplementami, ktore bierzesz?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
A jak to jest biegac swinskim truchtem ?

Moglbym podejrzewac NO ,ale juz to obalilem bo i bez niego tak mialem.

Przed wybiegnieciem robie 10 minutowe rozciaganie calego ciala.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
obliques dobrze radzi
bardzo ważna jest rozgrzewka i rozciąganie mięsni
a może przyczyna bólu lydek jest niedpowiednie obuwie, nawierzchnia po któirej biegasz lub brak minerałów ?

Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2008-02-14 19:17:50

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz mysmy zawsze na treningach robili pierw trucht rozgrzewajacy, tak ok 7-10 min, pozniej rozciaganie i jestes gotowy do biegu
Swinski trucht to taki krociutki kroczek powodujacy ze sie nie wybijamy dobrze, najlepiej jak sie wybijasz ze srodstopia (palcow_ i wyciagasz noge do przodu, swobodnym biegiem.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
No to chyba mam przyczyne,

Rozciagalem sie tylko przed bieganiem , nie po chwilowym biegu.

No i z pewnoscia nie wyciagalem tak nog.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18-latek szybka utrata wagi

Następny temat

Parowki, btw 15/13/2

electro
Polecane artykuły