SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki puls podczas biegu na spalanie tkanki tłuszczowej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4231
j/w

"Prawdziwego mężczyznę poznasz po butach, zegarku i manierach... reszta jest zbędna"

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami
własnej osobowości" - Terry Pratchett

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawsze jade tak żeby czuć, że coś robie tzn. tak powyżej 120 jak leci ze mnie do 140. Też zależy jaką mam motywacje i siły czasem jade 125 czasem 130 a czasem 145 nie jestem wytrzymały ; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4894
Poniżej 70 % tempa maksymalnego ( poniżej 120 - 140 uderzeń na minute).Wyższa częstotliwość spala więcej kalorii ale i pali mięśnie

Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4231
https://www.sfd.pl/Pożegnaj_zbędny_tłuszcz-t428316.html

mam rozumieć, że to jest moja odpowiedz?

"Prawdziwego mężczyznę poznasz po butach, zegarku i manierach... reszta jest zbędna"

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami
własnej osobowości" - Terry Pratchett

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4894
Sam skorzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4436
A ja wam walne taką ciekawostke w sprawie tętna Otóz mam stan zapalny płuc i biore leki ale mniejsza o to jakie Moje tętno to jest schiza Spoczynkowe mam tak z 100-112 min a jak tylko wsiąde na rower to mam juz 123 a jak jezdze to tak srednio mam 155 Moje Hr max to 196, dzisiaj podczas ostrego przyspieszenia dobiłem do tego tętna, równiutkie 196 !!! a pulsmoetr w czasie 45 jazdy rowrem wykazał mi avr. tętno wiecie ile 163 to jest 83% mojego Hr max i wez to jezdzij w przedziale 60-75 masakra !!!! a cóz ja inaczej jak zółw nie potrafie jezdzic kurcze ile bym dał aby moje tętno było normalne :(Pozdr !!!

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4436

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nigdy nie zrozumiem skąd wzięła sie teoria o tym najlepszym spalaniu tłuszczu w okolicach 60-70% max HR...
z doswiadczenia wiem, ze im wyższy puls, tym lepsze spalanie...
a co do palenia mieśni, to mozna je praktycznie zlikwidować odpowiednimi antykatabolikami...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2309
ja ćwiczę od kilku miesięcy w przedziale 65% - 75% Hr max i nie narzekam na utrate fatu i wagi.

VLAD.IV
takich jak np. BCAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
NAG, HMB, BCAA, Tauryna, Leucyna, metanabol

skoro nie narzekasz, to sobie ćwicz...
bo ja narzekam bardzo

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4436
Ta teoria jest jak najbardziej prawdziwa udowodniona ale mnie się nie tyczy bo ja w takim przedziala za ch*ja nie moge byc Podjazd pod górke nie czuje zmęczenia patrze na pulsometr a tu 170 ale cóz...pomyslałem ze robie takie jakies ala interwały. Skoro puls mi tak skacze do np 180 to zwalniam i patrze aby zszedł do np 130 i staram się wolno jechac utrzymac :) prosta ----> przspieszenie 180 i znów pomału do 130 nie wiem czy to jest efektywne ale po powrocie z rowerku prysznic i dobrze się czuje a coś tam fatu leci przez około 3,5 tyg. z 74 do 70-71 czyli tak 2-3 kg i się utrzymuje. Nie sądzicie ze z racji e mam podwyższone tętno przy wysiłku moge stosowac do takich jak ja to ująłem ala interwałów ??? Jak ktos ma jakomś terorie niech się wypowie. Pozdr

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 426
no wlasnie ja kiedys gdzies cos wyczytalam,ze zmienne tepo przy zmiennym wysilku najlpeiej dziala na pozbycie sie zbednych gramow.
a co do tetna-wiecie ze ja to mam tak slabe,ze gdy mi mierzono, to sie pytano,czy ja wogole mam tetno :/
czy to znaczy,ze mam wolniusienki metabolizm????
1

I'm still lost but, i feel...so much beter//really?!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mleko a jajko- przerwa miedzy tym posiłkiem

Następny temat

Dieta do wgladu i poprawek

WHEY premium