SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki puls podczas biegu na spalanie tkanki tłuszczowej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
emerka ...bo Ty to chyba ciekawa postac jestes


nie wyczytałaś gdzieś czasem że od tłuszczy z warzyw zanika tętno... no wiesz, robisz się warzywem.. warzywa mają zazwyczaj bardzo niewyczuwalne tętno, możliwe że wogóle go nie mają ...


emerka jak przestanę się śmiac po przeczytaniu Twojego profilu to wrócę do Twoich pytań i o ile będę potrafił, pomoge ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4436
No tak zmienne tętno słuzy utracie tkanki. To interwały poczytaj co do tętna niskiego to nie wiem..ale wiem ze im nizsze tym lepiej bo serce mnie pracy wkłada...kolarze mają do 50 w spoczynku :)a czy ma to zwiazek z metabolizmem to nie wiem

Sir_Lukasz powiesz coś o mojej wczesniejszej wypowiedzi bo widze ze ty stały tubylec jestes tego forum Wszędzie Cie pełno

Zmieniony przez - Pawlakosss w dniu 2008-08-21 17:41:37

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma to związek z adaptacją organizmu do wysiłku tlenowego. Rozrost serca, wzrost kapilarów, wzrost ilości enzymów odpowiadających za utlenianie, organelli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1237
emerka weź sie za porządne żarcie a nie ciągle tylko te jogurty i warzywa i nie eliminuj calkowicie tłuszczy również zwierzecych - są niezbędne, zresztą ich brak to również szybsze starzenie sie organizmu, zmarszczki, jesli juz nie mowic o zdrowiu - to wszystko sie unormuje, wiem po sobie

pozdrwiam
eks-wegetarianka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
weźcie z tym paleniem mięśni przy wysokim tętnie!! to ja piepsze nie biegam wiecej!!

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Dokladnie, nie cwicz bo stracisz mięśnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aeroby to niskie tętno, natomiast co do biegów, to warto je robić lecz nie dla redukcji tłuszczu, bo lepszą alternatywą tutaj są interwały. Aeroby mogą wykonywać osoby ze słabą kondycją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
220 - Twój wiek * 0,7 = Twój optymalny puls do spalania kalorii, do togo zakup zegarek z pulsometrem np. http://www.allegro.pl/item621030840_sportowy_zegarek_z_pulsometrem_miernikiem_kalorii.html



Zmieniony przez - siwy6671 w dniu 2009-04-28 14:36:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawsze jade tak żeby czuć, że coś robie tzn. tak powyżej 120 jak leci ze mnie do 140. Też zależy jaką mam motywacje i siły czasem jade 125 czasem 130 a czasem 145 nie jestem wytrzymały ; p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mleko a jajko- przerwa miedzy tym posiłkiem

Następny temat

Dieta do wgladu i poprawek

WHEY premium