Siema mam dylemat co wybrać
na swój 3 cykl liczę na waszą pomoc...
Oto co mam do wyboru otóż przedstawię wam zestawy..
Chciałbym osiągnąć większą masę mięśniową wraz z siła...
Pierwszy
-DIBENCOZIDE
-L-Glutamina
-Mass XXl
-Mono (olimp)
Drugi
-Mass XXl
-L-Glutamina
-Mono(olimp)
-Cytrynian(olimp)
Trzeci
-Mass XXl
-L-Glutamina
-OLIMP System Protein 80
-Mono(olimp)
poprzednie cykle to Nitrobolon II Power Gainer dla uzupełnienia i witaminy i CM3 Gainer dla uzupełnienia i witaminy więc który zestaw tym razem??
na swój 3 cykl liczę na waszą pomoc...
Oto co mam do wyboru otóż przedstawię wam zestawy..
Chciałbym osiągnąć większą masę mięśniową wraz z siła...
Pierwszy
-DIBENCOZIDE
-L-Glutamina
-Mass XXl
-Mono (olimp)
Drugi
-Mass XXl
-L-Glutamina
-Mono(olimp)
-Cytrynian(olimp)
Trzeci
-Mass XXl
-L-Glutamina
-OLIMP System Protein 80
-Mono(olimp)
poprzednie cykle to Nitrobolon II Power Gainer dla uzupełnienia i witaminy i CM3 Gainer dla uzupełnienia i witaminy więc który zestaw tym razem??
Krzysztof Piekarz