SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co wybrać na swój 3 cykl??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1464
aha oko dzięki
to dobrze ze mi powiedzieliście czy da rade czy nie bo nie potrzebnie bym sie rozczarował xD
A czy mógłby mi ktoś ułożyć suplementacje tego tzn kto kiedy brać i co po czym??
Proszę...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1043
No pamiętaj o jednym że Kreatyne zawsze najlepiej na pusty (pusty niekoniecznie oznacza na czczo) żołądek i popić dużą ilością wody. a gainera traktuj jako uzupełnienie diety i jako dobry posiłek po treningowy

Nie liczy się kultura, liczy sie muskulatura...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1464
wiem wiem dieta jest ułożona i choćbym sie zesrał to bedzię 100% utrzymana będzie lata trzeba jakoś wygladąć
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac?

Następny temat

Gainer + kreatyna + tauryna, jak łączyć?

electro
Polecane artykuły