SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co wybrać na swój 3 cykl??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1464
Siema mam dylemat co wybrać
na swój 3 cykl liczę na waszą pomoc...
Oto co mam do wyboru otóż przedstawię wam zestawy..
Chciałbym osiągnąć większą masę mięśniową wraz z siła...
Pierwszy
-DIBENCOZIDE
-L-Glutamina
-Mass XXl
-Mono (olimp)
Drugi
-Mass XXl
-L-Glutamina
-Mono(olimp)
-Cytrynian(olimp)
Trzeci
-Mass XXl
-L-Glutamina
-OLIMP System Protein 80
-Mono(olimp)
poprzednie cykle to Nitrobolon II Power Gainer dla uzupełnienia i witaminy i CM3 Gainer dla uzupełnienia i witaminy więc który zestaw tym razem??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1464
wiem wiem dieta jest ułożona i choćbym sie zesrał to bedzię 100% utrzymana będzie lata trzeba jakoś wygladąć
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135740
III zestaw wydaje się najlepszy . Efekty końcowe będą podobne.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1464
podobne każdego z zestawów??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1043
wypełnij ankietę to zobaczymy...

Nie liczy się kultura, liczy sie muskulatura...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
Jeżeli robisz masówke to polecam IZOLAT CFM z Vitalmaxa + np. cell pumpa lub l-glutamine. Efekty super szczególnie po tym białku. A co to zestawów to 3 mi najbardziej odpowiada.

Nawet setka metki nie zastąpi dobrej dietki ;DD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1464
tak tak masówke a co daje ten IZOLAT CFM??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli Masa to weź zestaw trzeci III
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1464
zamierzam przytyć do 70 kg bo ważę 63kg myślicie że dam rade czy jeszcze coś??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1464
a co myślicie o kreatynie bo sie waham pomiędzy Kreatyna Vitalmaxa i Olimpu??
CO myślicie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyne Vitalmaxa....A co do tego 70 kg to nie da rady raczej chyba że z dużą ilością fatu.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
a co myślicie o kreatynie bo sie waham pomiędzy Kreatyna Vitalmaxa i Olimpu??

Obojętne. Możesz wziąść vitalmaxa bo tańsza.
Efektów nikt Ci nie przewidzi.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac?

Następny temat

Gainer + kreatyna + tauryna, jak łączyć?

Shoty
Polecane artykuły