Witam!
Mam prośbę czy ktoś mógłby mi pomóc w rozpisaniu - ile i kiedy przyjmować zestaw który posiadam:
MuscleTech naNo Vapor
Animal Stak2
Białko Matrix Syntraxa
Bcaa mega caps olimp
glutamina mega caps olimp
HMBolon olim
Carbo
Chodzi mi o dni zarówno treningowe i nietrenigowe...
Ja - wiek 32 lata
Staż 2 lata
Wzrost 182
Waga 90 kg
serdeczne dzięki z góry
Ps. czy ktoś może polecić jakieś dobre CLA dla kobiety i jakiś spalacz?
Mam prośbę czy ktoś mógłby mi pomóc w rozpisaniu - ile i kiedy przyjmować zestaw który posiadam:
MuscleTech naNo Vapor
Animal Stak2
Białko Matrix Syntraxa
Bcaa mega caps olimp
glutamina mega caps olimp
HMBolon olim
Carbo
Chodzi mi o dni zarówno treningowe i nietrenigowe...
Ja - wiek 32 lata
Staż 2 lata
Wzrost 182
Waga 90 kg
serdeczne dzięki z góry
Ps. czy ktoś może polecić jakieś dobre CLA dla kobiety i jakiś spalacz?
Krzysztof Piekarz
