Witam proszę tylko o podanie diety pod kreatynę
mam 180cm i 80kg
nie chodzi o napisanie tylko odpowiedź na masa czy redukcja
trenuje mt powiem tak chcę mieć po prostu pier****ięcie konia!!!!
Zmieniony przez - michal1504 w dniu 2008-01-19 00:21:33
mam 180cm i 80kg
nie chodzi o napisanie tylko odpowiedź na masa czy redukcja
trenuje mt powiem tak chcę mieć po prostu pier****ięcie konia!!!!
Zmieniony przez - michal1504 w dniu 2008-01-19 00:21:33
Krzysztof Piekarz