Jak oceniacie tą ławke?
http://www.sport-shop.pl/product_info.php?products_id=1908
W tej cenie gryf + ławka + 25kg obciążenia to chyba nie tak źle?
Zmieniony przez - Naviun w dniu 2008-01-09 21:12:23
http://www.sport-shop.pl/product_info.php?products_id=1908
W tej cenie gryf + ławka + 25kg obciążenia to chyba nie tak źle?
Zmieniony przez - Naviun w dniu 2008-01-09 21:12:23
Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !
Krzysztof Piekarz

