SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jakie odżywki !?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1694
3 razy w tygodniu siłownia (poniedziałek,środa,piątek) i SW (wtorek , czwartek) . Mam 18 lat :) bo zapomiałem na poczatku dopisać . No wieć widzicie fotke . Zalezy mi żeby urosnąć ale żeby też nie wygladać jak grubas z wielkimi barami :) . Wiec prosze o jakiś zestaw odżywek jaki powinienien kupić . Zastanawiałem się nad koksowaniem (deka) ale kumple mowili że szkoda zdrowia ze mozna fajnie wygladać na odzywkach tylko trzeba troche wydać pieniedzy . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6268
ha ha ha nie wiem co masz do wielkich barkow ale ja wlasnie takie chce miec:)
Co to koksowania to bez komentarza ('');
Przy twojej budowie jak na zdjeciu az tak duzo masy nie musisz nabierac bo wg mnie masa to jest,musisz teraz nabrac czystego miesnia,przy SW troche powinno BF spasc, do tego jesli ulozysz sobie dobry trening powinno byc dobrze, wg mnie dobrym suplem dla Ciebie teraz moglabybyc jakas kreatynka...ale czekaj az ktos jeszcze sie wypowie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8968
Ja bym Ci zaproponował coś co sam kiedyś zrobiłem mając podobny problem. Trening typowo masowy, dieta Low Carb -300 kcal poniżej zapotrzebowania.

Z odżywek dobre białko do uzupełniania braków + glutamina/bcaa jako antykatabolik (do tego witaminy i omega-3).

Dodatkowo jedz sporo zdrowych tłuszczy (oliwa z oliwek, orzechy włoskie, itp).

Na mnie to podziałało i w 4 miechy z 105 do 95 kg zrzuciłem przy czym głównie tłuszcz spaliłem, a wyniki siłowe poszły w górę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1694
Kamil mam prosbe napisz mi jakie mam odzywki kupic najlepiej takie ktorego moge brac jednoczesnie . dzieki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1694
I jaki zestaw mi polecacie ? pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8968
Ale przecież Ci napisałem: białko, bcaa, glutamina, omega-3, witaminy... Jak nie masz kasy możesz pominąć bcaa i glutaminę.

Mam Ci jeszcze marki podać? Bierz co najtańsze, białko może być i ostrowii jeśli smakoszem nie jesteś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1694
no jakbym mógł Cie prosić napiszm i dokaldnie jakie białko i witaminy , dokladnie nazwy bo juz pare razy wyrzuciłem kase w błoto ... aa na odzywkach się zbytnio nieznam !! dziekuje pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8968
Białko jeśli masz mało kasy to ostrowia, jeśli lepiej z tą kasą może być coś z olimpa (np. system protein) ewentualnie ultra whey lub prolongatum z biogenixa, bcaa najtaniej wychodzą z olimpa lub vitalmaxa, glutamina z activity, witaminy daily formula od universala, omega-3 gold z olimpa.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odzywki dla długodystansowca?

Następny temat

CO NAJLEPSZE?

electro
Polecane artykuły