SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie odżywki !?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1694
Witam mam do was pytanie ponieważ mam 172 cm i waże 73 kg , na siłownie chodz 2 lata z przerwami :) . Odzywki brałem takie jak Nitro Bolon,HMB Revolution, Creatine Ribosne . Jako że się zbytnio nie znam w dziedzinie odżywek chciałbym abyście mi coś zaproponowali !! Wiadomo jak u kazdego z nas , zalezy mi na tym aby był szybki przyrost miesni,siły i wytrzymałosci . dziekuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
Białko jeśli masz mało kasy to ostrowia, jeśli lepiej z tą kasą może być coś z olimpa (np. system protein) ewentualnie ultra whey lub prolongatum z biogenixa, bcaa najtaniej wychodzą z olimpa lub vitalmaxa, glutamina z activity, witaminy daily formula od universala, omega-3 gold z olimpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
jest dieta? bo dieta to podstawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie ma nic na szybki przyrost masy miesniowej jedynie na szybki przyrost masy tluszczowej o ile nie jestes ektomorfikiem jakis hardgainerowym

Dieta - Dostarczanie odpowiednich ilosci białka, węglowodanwó tłusczy + Trening + Regeneracja i Czas Daja Mięśnie.

No porstu nie ma mozesz polepszyc se pompe na treningu No-Boostery wzmocnic wytrzymalosc i troche sile kreatyna Stacki, wytrzymalosc BCAA przed treningiem
Pobudzic sie spalaczami albo kofeina, kawa
Zmniejszyc katabolizm BCAA, HMB
nie ma nic na miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1694
No z dietą jest problem ponieważ uwielbiam fast foody :D i słodycze ..... ale jestem na diecie o tygoodnia i nic narazie nie zjadłem z tych rzeczy a jak mam ochote cos zjesc to pije wode :) . To prosze mi podać jakiś dobry zestaw odzywek ktorych mogę brac jedoczesnie . dziekuje pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
To nie taka dieta o której Ty piszesz. Na masie nie możesz byc bardzo głodny i zamiast jeść pić wodę. T trzeba naprawdę sporo w******lać (zależy od przemiany materii). Odwiedź dział odżywianie i poczytaj podwieszone posty. Interesuje Cię dieta na masę.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1694
Tylko że ja mam mase i muze to tylko zbić :) !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Przecież napisałeś że chcesz masy i siły? To w końcu jak? Masa czy redukcja?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1694
no mam mase ale chcę ją zbic i zastąpić mieśniami szczególnie w okolicach klatki piersiowej. A przy tym nabrać siły i wytrzymałosci !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ale my mówimy o masie mięśniowej
Musisz się zdecydować - albo robisz masę mięśniową, albo robisz rzeźbę/redukcje.
Radziłbym teraz masę robić, a na wiosnę się redukować. No chyba, że bardzo zalany jesteś.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1694
no nie jestem az tak bardzo ale z klatki piersiowej robia mi sie cyce hehe i jak ćwiczyłem to w miare to wyglądało teraz jak od paru miesiecy nie cwicze na siłowni bo wiekszą uwage poswieciłem na treningi (sztuki walki) to zaczeło mi spadac wszystko .... wiec postanowilem wrucic na siłke i bede cwiczyc w tygodniu sztuk i walki i siłownie .... zamieszczam tutaj swoje zdjecie zebyscie mogeli zobaczyc jak wygladam
http://i18.tinypic.com/6t06hi0.jpg 

pozdrawiam !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
ile razy SW a ile razy silownia bedzie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odzywki dla długodystansowca?

Następny temat

CO NAJLEPSZE?

WHEY premium