SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ekhm...:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


wrzucam zdjecie , tak teraz wygladam w 2miechy po wznowieniu treningu, po przerwie

"siła niszcząca wszystko i wszystkich"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2035
Masa calkiem calkiem tylko zasloniles tymi rekami troche ze duzo. Popracuj nad definija i bedzie spoko.

[email protected].:(jesli masz jakies pytanie to pisz):.

.:(GŁOGÓW):.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466
Uzupelnij profil , mamy podobny wzrost chce porownac
bo na fotce spoko wygladasz
sog

"Never Give UP"
----------------------------- Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
no i ladnie-dobrze ajak w koncu zima czaisz to czas na mase no i trzeba robic i bedzie git

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
a diolek masz taki sam kij od szczotki co ja

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 73998
nono Bolo nieźle,lap sogacza

------------------------------
Pozdrawiam

JEAN CLAUDE VAN DAMME
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img] !!MAFIA SFD rządzi!! !!MAFIA SFD rządzi!! !!MAFIA SFD rządzi!! [img]../../buziaki/27.gif" alt="" />
"Jeśli za długo będziesz wpatrywał się w otchłań, otchłań zacznie wpatrywać się w ciebie"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=51482&whichpage=1&crc=17195527#post1 - ZAGLOSUJ NA SWEGO CZLOWIEKA....ZAGLOSUJ NA MNIE (dla tych którzy na mnie oddadza swój glos,SOG w KAZDYM dziale)
Pamietaj: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=51482&whichpage=1&crc=17195527#post1 Van Damme na moda

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466
Norton co pol polski

"Never Give UP"
----------------------------- Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25637
Czyj ten brzuch Pracujesz jako sprzątaczka Diolek ?? Twoja ta miotła z tyłu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"



Zmieniony przez - DeeJaaVuu w dniu 2002-11-19 21:14:34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Bolo to przy tobie pryszcz

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Diolek Tytanie... ciekawe czy jestes taki ruchliwy jak Bolo
SOG of koz

Hearing a Music is Just like Seeing the Colours of Trance and Feeling the Power of Ac!d

..::H:y:p:e:r:S:p:e:e:d::..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5315
No, masę masz...Kaptur, bary, ramię, przedramię...
Wszystko wygląda dobrze, tylko troszkę się zasłoniłeś
Generalnie spoko. SOG, więc tak wyglądasz...


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK




Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
Jest dobrze. (ze zdjęcia trudno ocenić- chociaż w tej pozycji prawie każdy wychodzi nie tak ,jakby chciał ). Ja bym może trochę popracował nad klatką (szczególnie góra), no i trochę się odtłuścił (chyba, że chcesz masy). Sog. Pozdrawiam.

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Faddsfdf

Następny temat

Do HyperSpeeda !

electro
Polecane artykuły