SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ekhm... pare zdjęć moich:P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2678


no pare zdjęć moich! zaznaczam że od początku maja wogóle nie ćwiczę (matury a potem wakacje!)! dopiero od października zabiore sie na poważnie do roboty! jakiś cykl sobie walne (w odżywkach oczywiście! 6 KG Super Mass Gain'a Hi-Tec'a już czeka! jeszcze jakaś kreatynka i Hmb żeby rzeźby przybrać i jakoś to bedzie!)!ćwiczę chyba tak jakoś od dwóch lat! raczej na sucho! dwa razy sobie zrobiłem cykl (kreatyna + hMb + Mass Gain)! za pierwszym razem to tak mi od tych odżywek masy przyszło (szczypior byłem maksymalny) że mi na łapach rozstępy wyszły! no to by było na tyle! liczę na pozytywne rozpatrzenie tego tematu :D:D:D

haba daba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
sylwetka w porzo.

a tatuaz za***isty!!! jesli kiedys bede sobie cos robil, to wlasnie cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
spoko tatuaż

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
fajny tato , a co do sylwetki to przeciętna Pozdr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
powiem szczerze że nie wygladasz na wymiary w profilu dlatego nie jest za dobrze

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1515
co koks, mój ideał

Wymagajcie od siebie choćby nikt od Was nie wymagał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
łap mase I opal się troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Zgadzam sie z opina jet pilota, bo faktycznie patrzac na profil a na zdjecia to nie wyglada na tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
sylwetka nawet git ale ten tatoo jakiś nie taki w sosie

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
jakos ciezko mi uwierzyc w te wymiary....

jest dobrze, ale zrob wycinke

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2678
hmmm...
sylwetka przeciętna bo od 3 miechów nic nie ćwicze tylko sie opi3rdalam! a i diety też żadnej nie dobieram (w sumie nigdy za specjalnie nie dobierałem!) więc trochę sie spasłem ostatnio! ale już od października... :D

co do wymiarów?! hmmm... no nie bede tu nikogo przekonywał bo i tak nie ma sposobu! wczoraj sie właśnie mierzyłem i wczoraj w pisałem dane! kto chce to niech wierzy kto nie chce niech nie wierzy! ja tam nie bede nikogo specjalnie przekonywał bo żadnego interesu w tym nie mam!

"co koks, mój ideał" - WTF?! że niby coś sugerujesz?! nigdy w życiu nie brałem koksów! ja ćwiczę dla pasji! nie musze być największy i najsilniejszy! jestem jaki jestem! mi sie nigdzie nie spieszy! (żałośni są kolesie co sie nawpi3rdalają mety, spuchną i sie bujają! potem przestaną brać i ćwiczyć (jeśli wogóle ćwiczyli na mecie, bo i takich znam co tylko żarli a nie ćwiczyli), 2/3 mięśni zaejdzie i wyglądają jak frajerzy!!!

"sylwetka nawet git ale ten tatoo jakiś nie taki w sosie"- hmmm... no nie wiem jak ci to piowiedzieć... ale tatuaż ma sie podobać mi a nie tobie! to ja go bede nosił do końca życia i wystarczy że mi sie podoba! a pozatym skoro tak twierdzisz to na pewno ty masz w sosie, więc sie pochwal!:P

"jakos ciezko mi uwierzyc w te wymiary....
jest dobrze, ale zrob wycinke" - co do wymiarów to j.w., a co do wycinki to WTF?! co to jest wycinka?! no bo nie bardzo kumam!

(a sie żem rozpisał:)

haba daba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849


No to sie chwale ... :D poprostu twój mi sie nie podoba ale to moje zdanie jak ci pasi to git ... ty go przecież nosisz a nie ja :>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje foty (16 lat)

Następny temat

Mój Amstaf

WHEY premium