SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Takie male pytanie odnosnie KO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1939
To tak, chcialbym wlasnie zaczac nowy cykl i pewne jest to ze z Knockoutem tylko mam taki dylemat bowiem chcialbym z czyms to polaczyc tylko nie wiem co... i tu wlasnie chodzi mi szczegolnie o SILE, bo pompa to po samym KO bedzie (mam 15 lat i biore 90kg)i przydaloby sie dobic do 100
Zastanawiam sie nad Olimpem TCM ale no nie wiem...moze Wy mi cos doradzicie.
Cykl mialby trwac jakies 40dni.

Pzdr

P.S. wiem ze duzo jest tematow o KO ale ja chcialbym swoj indywidualny, taki dla siebie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...nasady kości dlugich zamknełyby sie ale gdybys wziął saa- sam trening raczej w tym kierunku nie wpływa, a napewno nie wpływa gdy nie jest masakrycznie przesadzony- jeżeli więc trenujesz rozsądnie to należą ci się słowa pochwały a nie nagany- ale zaznaczam rozsądnie, nie bardzo ciężko, w raczej wiekszej ilości powt., bez ćwiczenia do tzw.upadku mięśniowego itp.
kreatyna- czy weźmiesz mono, czy staki to na zdrowiu nie odbije sie napewno, choc podziele - w części- zdanie Faftaqa to jednk nie z przyczym jakoby te dodatkowe substancje w stakach były niepożądane czy szkodliwe- poprostu warto na początku "testować" pojedyncze formy kreatyny- choćby dla własnego rozeznania.
warto by myslę, zwrócic uwagę na aspekt prawidłowego odzywiania zanim zamyślamy się nad suplementacją kreatyną czy innymi supl.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14043
Masz 15 lat odpusc stacki jedz i jeszcze raz jedz a przy dobrym treningu bedzie dobrze !

****************************

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1939
No tak wiem ale mimo to ja musze sobie ten cykl zrobic i nie ma bata
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 750
albo 2 puchy ko albo mono + ko,cp + ko....jest mnostwo kombinacji z czym polaczyc ko

SEBY

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
15 lat powiadasz? Imo za wcześnie na siłownię, a co dopiero na stacki.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Co?! Cwiczysz 4 miechy i juz za stacki sie bierzesz. Przede wszystkim muszisz miec diete, do niej dajesz jakies uzupelnienie np. bialko, gainera, bulka. Dokup witaminy, ZMA, omega 3. Pocwicz tak z pol roku. PO polowie roku mozesz krete wziac bo wczesniej sie nie oplaca i na pierwszy raz mono.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1939
Nie nie ja cwicze juz rok i 2 miesiace tylko ze nieaktualizowalem profilu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
To chyba troche za wczesnie zaczales cwiczenia. Masz diete?

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1939
Za wczesnie heh kazdy tak mowi jednak zadnych negatowow jakos nie widze :P
Diete oczywiscie, przynajmniej staram sie ja utrzymac :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Za wczesnie heh kazdy tak mowi jednak zadnych negatowow jakos nie widze

Zależy z jaka intensywnoscią ćwiczysz. Przyjdzie czas, że zobaczysz. Ćwiczysz dosyć intensywnie?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Ty nie widzisz ale twoj organizm tak. Jesli masz teraz 15 lat a cwiczysz juz ponad rok to zaczales cwiczyc w wieku 14 lat. To zdecydowanie za wczesnie. W tym wieku to dorastasz i sie rozwijasz.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TCM z Olimpa co jeszcze?

Następny temat

co na mase?

electro
Polecane artykuły