Jak to spalić mam grube ramiona i wygladaja od góry strasznie takie wypuklenie i od łokcia w dół juz szczuplutkie ;/ a ja che miec to wyrównane mniej więcej a nie mieć takie bóły na ramionach:(
Płeć: Kobieta
Wiek: 21
Waga: 53
Wzrost: 156
Obwód klatki: -
Obwód ramienia: --
Obwód talii: -
Obwód uda: -
Obwód łydki: -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -
Aktywność w ciągu dnia: częste podnoszenie dzieci bo pracuje w żłobku
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: :)
Odżywianie: jem no chyba wszytko uwielbiam owoce
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: nic nie mam
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: :)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: :)
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane wcześniej diety: :)
Płeć: Kobieta
Wiek: 21
Waga: 53
Wzrost: 156
Obwód klatki: -
Obwód ramienia: --
Obwód talii: -
Obwód uda: -
Obwód łydki: -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -
Aktywność w ciągu dnia: częste podnoszenie dzieci bo pracuje w żłobku
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: :)
Odżywianie: jem no chyba wszytko uwielbiam owoce
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: nic nie mam
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: :)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: :)
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane wcześniej diety: :)
Krzysztof Piekarz