SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak jechac, by sie nie zajechac- kilka pytan odnosnie redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

M

Waga

75

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Pewnie kolo 17

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uczelnia, trening wieczorem. Sen kolo 6 godz- nie ma mozliwosci wiecej.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

WF 2 godz/tyg (noga, kosz)- nic wymagajacego. Lawka, sztanga, hantle,drazek.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta optymalna- najlepsze samopoczucie, ale zaczelem leciec z ciezarow, wiec zrezygnowalem. Aktualnie zbilansowana dieta.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Nadwrazliwosc jelita- przyjmuje hydroksyzyne 1-2 tab/doba przed snem+ flonidan

Stosowana lub planowana suplementacja

Jak bedzie $ to wit+mineraly, omega3,zma, bcaa,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 403
Witam! Wracam po półtora miesięcznej przerwie na siłkę (zapalenie płuc, sytuacja rodzinna) i od razu będę redukował. Jest to moja druga redukcja w życiu. Na poprzedniej było:
1. Dieta kolo 2tys kcal (deficyt 500)
2. Trening 3x/tyg brak innych aktywności fizycznych. Leciało 0.5kg na tyg- mi w zupełności wystarczało, nie zależy mi na szybkich a długotrwałych efektach i zachowaniu jak największej masy mięśniowej
Schudłem tak 3 kg i znowu wziąłem się za masę.
Teraz plan jest taki.
1.Dieta na 0 ścinana co tyg o 200kcal z węglów. (W zależności od tego czy będzie leciało za szybko czy wolno będę dostosowywał ta ilość.)
2. Startuje na poziomie 150g węgli (na dzien) 2g białka na kg reszta zapotrzebowania tłuszcz.
3. Jak zejdę z węglami do 100g/dzień zacznę ciąć tłuszcze.

Trening:
Planuje leciec FBW co drugi dzien 3-4x /tyg 1 zestawem

Nogi: Przysiad ze sztangą na barkach 3s
Plecy: Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3s
Martwy ciąg 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi leżąc 3s
Barki: Wyciskanie sztangi na barki 2s

LUB dwoma
A)
Nogi: Przysiad ze sztangą na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztangą 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi leżąc 3s
Biceps Uginanie ramion ze sztangą 2s

B)
Martwy ciąg 3s
Plecy: Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3s
Barki: Wyciskanie sztangi na barki 3s
Triceps: Wyciskanie sztangi leżąc wąskim chwytem 2s

I teraz pytanie do was który trening będzie lepszy? Mam możliwość ćwiczeń tylko w domu + WF w szkole. Formy aero i hitt odpadają w zamian mogę robić tabate albo inne formy aktywności przy pomocy sztangi i hantli. Co mi polecicie żeby się nie zajechać?
Jak widać w ankiecie przyjmuje nieco zamulające środki pospać mogę najwyżej 6godz/ dzień- będę się starał więcej ale nie ode mnie to zależny. Cały dzień chodzę ospały często brakuje powera i motywacji do ćwiczeń, to tego jest dużo nauki i stresu póki co ratuje się kawa 3-4 filiżanki/dzień:D

Nie użalam się po prostu chciałem przedstawić sytuacje żeby wasze porady mogły być jak najbardziej trafne. Z góry dziękuje za każda pomocna odpowiedz:)

Zmieniony przez - Asseo w dniu 2012-10-10 09:47:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
To co opisujesz to mniej więcej dieta Low Carb, możesz trochę o niej poczytać, tam 150g węgli spożywa się w treningowe ale można zdecydowanie mniej. Ja teraz LC łącze z Lean Gains i mam dziennie jakieś 50g węgli z warzyw i wybranych owoców, a co 14dni ładowanie węglowodanami, może Ci się spodoba takie coś.
Twój plan jednak też nie wydaje się głupi, tym bardziej, jeżeli jest już sprawdzony przez Ciebie i Twój organizm.

Co do treningu to udaj się do odpowiedniego działu tu na forum.
Ja bym się skupił na samych najważniejszych ćwiczeniach: wyciskanie, wiosłowanie, martwy ciąg, przysiady, podciąganie, wykroki i jakieś dodatki właśnie sztanga na biceps.
Tam jednak koledzy pomogą Ci to dokładnie ułożyć, wklej to co masz i poproś o opinie/rady/korekty.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 403
Właśnie treningi są dobre, bo są z tego forum z podwieszonych kwestia który bardziej nada się przy takim "trybie życia" jaki prowadzę, więc nie wiem czy zaśmiecać kolejny dział skoro w końcu na odchudzanie składa się za równo trening jak i dieta;) Schemat ten był już testowany i właśnie musiałem przerwać po 3 kg bo nie dawałem rady z regeneracja, czułem się strasznie osłabiony i padnięty i to bez aero. Fakt, że tłuszcz spadał książkowo.. ale 2 tys kcal i te 1 FBW to dla mnie zbyt wiele. Może nie potrafię dozować intensywności i to był mój błąd trening zajmował mi 1.5-2godz- nie mam pojęcia jak chłopaki robią go w 45 min ^^ robię przerwy 2min nie opierdzielam się a i tak półtora godz zawsze bite;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
W takim razie podbij lekko kalorię, będzie leciało wolnej ale będziesz w stanie funkcjonować normalnie.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 403
Wiem, wiem teraz mam zamiar naprawdę powolutku schodzić, więcej jeść i palić to jakaś dodatkowa aktywnością. Bardzo spodobała mi się TABATA tylko przy tym fbw myślę ze będzie problem z regeneracja a tego nauczony przeszłością staram się uniknąć:)
Btw: byłem swego czasu na LG ale mi to nie służyło. Psychicznie power był szlo się pakować z przyjemnością, ale fizycznej siły brakowało. :) Jednak zostanę przy miesie i torbie ryzu przed treningiem. :)

Zmieniony przez - Asseo w dniu 2012-10-10 12:06:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót i dążenie do celu po kontuzji

Następny temat

Jak przytyc nie lapiac tluszczu

WHEY premium