SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

białko ?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 433 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8357
panowie jakie białko kupic? ostrowie czy cos innego zalezy mi zeby to było samo białko bo mam braki w diecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24492
zalezy czy masz duzo szmalu i zalezy czy chcesz białko na dzien czy na noc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 433 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8357
mowiac o ostrowi to znaczy ze mało hehe na dzien raczej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39361
..zalezy mi zeby bylo samo bialko,

kupuj twarog i masz dobre zrodlo bialka ,
jesli kasa nie gra roli to bierz prolo
a jesli chcesz kupic dobre bialko w dobrej cenie bierz ostrowie i tyle
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24492
mało kasy to tylko ostrowia
uprzedzam smak do dupy rozpuszczalnosc tez ale za to b. dobrze działa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 433 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8357
smak i rozpuszczalnosc niegra roli ma klepac
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
klepac? bialko? chybamoicie o innym bialku. bialko to skladnik pokarmowy, jak ma niby dzialac lub nie?


ostrowie mozesz doslodzic cukrem lub slodzikiem, bo ona nie ma smaku tylko aromat.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-12-03 00:21:15
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ostrowia to Cię klepnie po flakach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24492
bedziesz miał sraczke
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2249
chłopaki ... jakie ma znaczenie w jakiej ilości mleka / wody rozpuszcze białko ?

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja

Następny temat

jak uchronic miesnie (od pasa w góre) w czasie 20 km biegu?

electro
Polecane artykuły