panowie jakie białko kupic? ostrowie czy cos innego zalezy mi zeby to było samo białko bo mam braki w diecie
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
..zalezy mi zeby bylo samo bialko,
kupuj twarog i masz dobre zrodlo bialka
,
jesli kasa nie gra roli to bierz prolo
a jesli chcesz kupic dobre bialko w dobrej cenie bierz ostrowie
i tyle
pzdr
kupuj twarog i masz dobre zrodlo bialka
,
jesli kasa nie gra roli to bierz prolo
a jesli chcesz kupic dobre bialko w dobrej cenie bierz ostrowie
i tyle
pzdr
<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html
...
mało kasy to tylko ostrowia
uprzedzam smak do dupy rozpuszczalnosc tez ale za to b. dobrze działa
uprzedzam smak do dupy rozpuszczalnosc tez ale za to b. dobrze działa
...
klepac? bialko? chybamoicie o innym bialku. bialko to skladnik pokarmowy, jak ma niby dzialac lub nie?
ostrowie mozesz doslodzic cukrem lub slodzikiem, bo ona nie ma smaku tylko aromat.
Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-12-03 00:21:15
ostrowie mozesz doslodzic cukrem lub slodzikiem, bo ona nie ma smaku tylko aromat.
Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-12-03 00:21:15
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
suplementacja
Następny temat
Krzysztof Piekarz
hehe na dzien raczej