Wyniki X OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTWALĘBORKA W WYCISKANIU SZTANGI
Lębork 10.12.2006r.
IMIĘ I NAZWISKO KLUB WYNIK
kat: > 52 kg kobiet
- Urszula Miąskowska Flota Gdynia 60 kg
- Magdalena Ciureja LZS Atleta 25 kg
kat: > 60 kg kobiet
- Marzena Janzer
Herkules Warszawa 90 kg
kat: > + 60 kg kobiet
- Aldona Muża MOKSIR Jastarnia 75 kg
kat: > 56 kg mężczyzn
- Radosław Bańka Damnica 65 kg
kat: > 60 kg mężczyzn
- Radosław Pałucki Damnica 60 kg
- Filip Kieża Damnica 57,5 kg
- Kamil Andrukiewicz Spockie Stow. Kulturystyki i Rekreacji 87,5 kg
- Janusz Górski Ligo Lębork 55 kg
kat: > 67,5 kg mężczyzn
- Adam Mielnik Damnica 70 kg
- Grzegorz Pyśniak Damnica 82,5 kg
- Sławomir Oleksy Siłownia „ U Huberta” 80 kg
- Andrzej Dumański NŻ 77,5 kg
- Tomasz Dawidowicz LZS Atleta 82,5 kg
- Błażej Szefka Stow. „Ziemia Pucka” 107,5 kg
- Józef Kamiński Flota Gdynia 105 kg
- Mateusz Pawlikowski Stow. „Ziemia Pucka” 135 kg
- Bartosz Szymura Tur Ryki 115 kg
- Marcin Budzisz Start Gdynia 162,5 kg
kat: > 75 kg mężczyzn
- Karol Cieślak Stow. „Ziemia Pucka” 110 kg
- Rafał Topka NŻ 115 kg
- Paweł Sienkiewicz Damnica 110 kg
- Karol Markowc NŻ 127,5 kg
- Damian Gawin Damnica 120 kg
- Hubert Makara Siłownia”U Huberta” -
- Bartosz Adamiuk NŻ 140 kg
- Jacek Szymichowski Cartisia 200 kg
kat: > 82,5 kg mężczyzn
- Rafał Klein Damnica 85 kg
- Błażej Gutta Stow. „Ziemia Pucka” 110 kg
- Leszek Kremer Flota Gdynia 120 kg
- Zbigniew Miodowiec LZS Atleta 130 kg
- Jan Cejnowa NŻ -
- Andrzej Cichowski POWER 2005 160 kg
- Marcin Budzisz Start Gdynia 182,5 kg
kat: > 90 kg mężczyzn
- Kamil Bianga Stow. „Ziemia Pucka” 105 kg
- Adam Żynda NŻ 140 kg
- Bogdan Masternak MOKSIR Jastarnia 152,5 kg
- Sylwester Gąsior Damnica 160 kg
- Piotr Herold Kulturystyka i Fitnes 190 kg
kat: > 100 kg mężczyzn
-Piotr Kolmetz Sopockie Stow. Kulturystyki i Rekreacji 132,5 kg
- Leszek Pasieka NŻ 182,5 kg
- Paweł Kuncewicz JOCKER Złocieniec 190 kg
- Krzysztof Wdowiński POWER 2005 195 kg
- Jan Krawczyk BULDI Szczecin 250 kg
kat: > 110 kg mężczyzn
- Radosław Jażdżewski NŻ 185 kg
- Mariusz Raczycki BULDI Szczecin -
- Robert Karny Flota Gdynia -
- Robert Żółnowski Cartusia 215 kg
- Jendrzej Telega Cartusia 205 kg
- Wojciech Grabowski Flota Gdynia 220 kg
- Arkadiusz Korniowski NŻ -
kat: > 125 kg mężczyzn
- Janusz Budziński Świdwin 162,5 kg
- Marek Dawidowicz LZS Atleta 180 kg
kat: +125 kg mężczyzn
- Marcin Rachau MOSKIR Jastarnia 160 kg
- Jan Dzieciątkowski POWER 2005 200 kg
- Filip Konhke MOSKIR Jastarnia 220 kg
- Dariusz Wdowiński POWER 2005 270 kg
kat: > Open juniorów młodszych
- Damian Gawin Damnica 88,0440 pkt
- Rafał Topka NŻ 82,5585 pkt
- Błażej Szefka Stow. „Ziemia Pucka” 87,3115 pkt
kat: Open juniorów
- Marcin Budzisz START Gdynia 126,3437 pkt
- Marcin Budzisz START Gdynia 122,8955 pkt
- Piotr Herold Kulturystyka i Fitnes 122,1320 pkt
kat: Open seniorów
- Dariusz Wdowiński POWER 2005 153,1140 pkt
- Jan Krawczyk BULDI Szczecin 154,2250 pkt
- Jacek Szymichowski Cartisia 142,9200 pkt
kat: Open weteranów pow. 40 lat
- Zbigniew Hodowaniec LZS Atleta 87,4770 pkt
- Krzysztof Wdowiński POWER 2005 119,0085 pkt
- Janusz Burzyński Świdwin 95,2412 pkt
- Dariusz Wdowiński POWER 2005 153,1140 pkt
kat: Open weteranów pow. 50 lat
- Leszek Pasieka NŻ 113,2595 pkt
- Wojciech Grabowski Flota Gdynia 130,5260 pkt
- Jan Dzieciątkowski POWER 2005 112,2800 pkt
kat: Open weteranów pow. 60 lat
- Józef Kamiński Flota Gdynia 82,3410 pkt
kat: POWTÓRZENIA
- Adam Żynda NŻ 27
- Arkadiusz Grotha Ligo Lębork 30
- Hubert Makara siłownia „u Huberta” 36
- Błażej Szefka Stow. „Ziemia Pucka” 33
- Bartosz Adamiuk NŻ 28
- Henryk Hryszkiewicz Sopockie Stow. Kul. i Rek. 20
- Jan Cejnowa NŻ 26
- Karol Markowc NŻ 32
- Kamil Bianga Stow.” Ziemia Pucka” 12
- Mateusz Pawlikowski Stow.” Ziemia Pucka” 28
- Arkadiusz Korniowski NŻ 25
- Mieczysław Pawlukiewicz NŻ 14