SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Niepompujacy stak kreatynowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3394
Witam .W zwiazku z tym ze trenuje SW i efekt pompy miesniowej przeszkadza mi w treningu szukam staka kreatynowego ktory pozbawiony jest tej wlasciwosci.Chce go dorzucic do malego CP ktorego dostalem za friko od kumpla i zrobic na tym cykl.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3394
Hmm pompa przeszkadza w tym ze np raz dwa puchna mi bicepsy i przedramiona i np trening zapasow albo bjj zmienia sie w mordege ;/pomysle nad CEE i Cloutem .dziekuje chlopaki za pomoc !!pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16899
a moze lepiej gdybys wzial jablczan kreatyny + Cp
wedlug mnie to dobre rozwiazanie dla ciebie

always the sun

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16899
ale napisalem :/ w cp jest jablko-bez sunsu!!!

moze lepiej jak dokupisz puche Cp i pojedziesz tylko na tym

always the sun

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19327
wszystkie stacki maja pompery - nie chcesz pompy to lec na samym jablku albo innej prostej formie kreatyny

PS a TY nie spamujacy kolego edytuj posty

pozdro
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Samo mono , lub jablaczan . Sama kreatyna nie daje super pompy daja je dodatkowe skladniki , ktore zawarate sa w stakach. Dlatego j/w pisalem wybierz poprostu czysta kreatyne.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35360
storm nie pompuje, a prosty jest i skuteczny
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
storm nie pompuje? ma akg takze musi pompowac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6610
Swole V3 nie zawiera NO boosterów i przy okazji zawiera potężną (7g/porcja) dawkę świetnej jakościowo kreatyny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Kup jabłko albo mono jak juz wyzej napisali.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19027
clout imo najlepszy potem Swole, mono nie radzę woda zmniejsza eksplozywność mięśni


Zmieniony przez - 4kolor w dniu 2007-11-16 17:03:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2523
TCM lub celpump jeszce jeden i powinno byc git albo może o MAN
OROTINE bardzo ostatnio chwalone!!
pozdrawiam

Jestem jaki jestem,ale naturalny;]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shotgun i clout

Następny temat

Co na sile SOGI

electro
Polecane artykuły