Witam wszystkich.
Kupiłem sobie zestaw: kreatyna 500gr, dextroza 1400gr, wpc 80 1600gr, hmb 180 megacaps, witaminy i minerały(Vita-min sport) i glukozamine. Problem mam taki ze nie wiem do końca jak to wszystko połączyc w ciągu dnia zeby ze sobą jakoś współgrało :)
Ćwiczę ok rok i miałem 2 cykle samej kretki.
Z góry dzięki z odp.
Kupiłem sobie zestaw: kreatyna 500gr, dextroza 1400gr, wpc 80 1600gr, hmb 180 megacaps, witaminy i minerały(Vita-min sport) i glukozamine. Problem mam taki ze nie wiem do końca jak to wszystko połączyc w ciągu dnia zeby ze sobą jakoś współgrało :)
Ćwiczę ok rok i miałem 2 cykle samej kretki.
Z góry dzięki z odp.
Krzysztof Piekarz

mniej wiecej to ma taki sens.

