Za okolo miesiąc planuje pójśc troszke w innym kierunku - chce ubić mięcho i zrzucić troche tłuszczu ,zdobytego przy powerlifitingu
Czy jest możliwe skuteczne pozbywanie sie tluszczu przy jednoczesnym treningu silowym i areobowym ? Bo nadmiar węgli wiadomo czym się kończy
Zmieniony przez - qligowski w dniu 2007-10-30 15:09:57
Czy jest możliwe skuteczne pozbywanie sie tluszczu przy jednoczesnym treningu silowym i areobowym ? Bo nadmiar węgli wiadomo czym się kończy
Zmieniony przez - qligowski w dniu 2007-10-30 15:09:57
Krzysztof Piekarz