no normalnie coraz smieszniej ; ))
po koleji:
po pierwsze nie ma czegos takiego jak przedawkowanie bialka,
po drugie mozna go zjeść za duzo (powyzej 2g na kg np) i wtedy obciaza sie nie potrzebnie miedzy innymi nerki nerki
po trzecie wieksza podaz bialka nie wplywa na wydzielanie hormonu wzrostu, to samo tyczy tych boosterow ; )
po czwarte wzrost zalezy glownie od kosci dlugich, zwisanie na drazku nic nie daje, no moze jak ktos sobie wkreci do psychy ; )
po piate
trening silowy zwieksza wydzielanie hormonu wzrostu, wiec silka predzej pomoze niz zaszkodzi (oczywiscie cwicz z sensem...)
po szóste lekarz przepisuje hormon gora do 16 roku zycia to raz a dwa ze to jest dla naprawde ludzi z problemem a 172 cm juz tym nie jest dla medyka, to twoje subiektywne odczucie...
ps. patryk, smialem sie bo rzeczywisice cos switalo ale do konca nie wiedziales co, poprostu czytaj dalej forum, to skarbnica wiedzy ale jesli chcesz sie wypowiedziec to na temat o ktorym cos wiesz wiecej a jesli chcesz przytaczac slowa innych to podawaj linki albo bardziej precyzyjnie pisz bo wprowadzasz w blad w niektorych sprawach...
Zmieniony przez - Irokez w dniu 2007-10-13 19:22:35