Ze starych punkowych czasow zostala mi zyciowa zasada DIY - do it yuorself, zrob to sam. Jak moge zrobic cos sam to to robie, a nie kupuje. A wlasnie robie gainerka. I teraz pytanie.
Jaka maltodekstryna jest do tego najlepsza?
Na niektorych aukcjach ktos sprzedaje malto ziemniaczane, na innych pszeniczne i kukurydziane. Kazdy twierdzi, ze ich jest najlepsza, najlepiej przyswajalna, a reszta to kicha.
Widze tez, ze jest malto nisko, srednio i wysokocukrzone. Czy to ma znaczenie jedynie dla smaku, czy tez moze "kalorycznosci" produktu?
Jakie malto wybrac zatem? Z jakiej maltodekstryny konkretnie korzystaja dobre firmy w swoich produktach, na przyklad w GB 6000 jest mowa o malto oczywiscie, ale bez sprezycowania, o ile pamietam.
Jak mi sie cos jeszcze przypomni, to zedytuje. Z gory dzieki za wskazowki.
Jaka maltodekstryna jest do tego najlepsza?
Na niektorych aukcjach ktos sprzedaje malto ziemniaczane, na innych pszeniczne i kukurydziane. Kazdy twierdzi, ze ich jest najlepsza, najlepiej przyswajalna, a reszta to kicha.
Widze tez, ze jest malto nisko, srednio i wysokocukrzone. Czy to ma znaczenie jedynie dla smaku, czy tez moze "kalorycznosci" produktu?
Jakie malto wybrac zatem? Z jakiej maltodekstryny konkretnie korzystaja dobre firmy w swoich produktach, na przyklad w GB 6000 jest mowa o malto oczywiscie, ale bez sprezycowania, o ile pamietam.
Jak mi sie cos jeszcze przypomni, to zedytuje. Z gory dzieki za wskazowki.
Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl
Krzysztof Piekarz
