SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy pompki przysiady brzuszki razem>?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46
hej nie mam sprzętu będę ćwiczył w treningu domatora 3 razy wtygodniu i z tąd oytanie czy pompki brzuszki przysiady robic razem (pon. śr. piatek.) czy jakoś to rozłożyć czekam na pomoc z góy dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41
jeżeli nie trenujesz nic innego a nawet jeśli to nie ma sensu rozbijać tych 3ech ćwiczeń i najlepiej je wykonywać codziennie,nawet i rano i wieczorem bo czasochłonne to nie jest, osatnio widziałem w empiku książeczke: "trening siłowy bez sprzetu" czy coś takiego, jak masz tyle zaparcia żeby w chacie trenować to warto sie z nią zapoznać

"klient w krawacie jest mniej awanturujący się"
*******>> www.tkd.info.pl <<*******

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN DLA EXPERTÓW

Następny temat

trening do sprawdzenia plis

electro
Polecane artykuły