SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nowy cykl :storm + ....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17354
tak wiem... sporo o tym było... ale cóż hehe
chce zacząć cykl na stormie ale chce do tego dorzucić jakiś przedtreningowy ale, który : shock, Hyper Shock, white flood....
dzieki za wypowiedzi

" bez diety nie ma atlety "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
banan chwali white flooda, ja 1 porcji nie czułem, po zmianach w składzie nie wiadomo jak kopie, podobno zmiany na gorsze.

ja bym brał starego sprawdzonego shocka.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2007-08-21 20:00:37

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28303
shock

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
no Shock kopie.

albo No-Xplode, No-Xtreme, Cold Fusion...

dobrze też kopie Super Pump Gaspariego, jedną porcję kiedyś miałem okazję wypróbować i dobre to było

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10262
Wez tego Schocka do kompletu :) inne zabawki mozesz sprobowac w przyszłosci a ten zestwik całkiem fajny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21991
wcinam white flooda i powiem tak jest niezle :D polecam naprawde dobry sprzet :)
pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17354
dzięki Panowie - choć i tak nie wiem co wezme heheh albo shock albo white flood, który kusi :)
pozdro

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17354
a co sądzicie o NO-SHOTGUNie w połączeniu do Storma ??

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31473
mocne połączenie

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672
Wszystkie są dobre ale ja bym się skusił na schocka lub Schotgana.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZy opo kreatynie zgrubne?? Prosze o odp!

Następny temat

Jak polaczyc ?

electro
Polecane artykuły