witam nazywam się sebastian cwicze jzu dobry rok mam 16 lat moje dane to
Waga-75kg
wzrost-182cm
biceps-34,5
mam w domu zakopione Whey Pro Gainer 1 4800g truskawke
2X Oxy Gen Naturalna jedna puszka truskawka a druga wanillia
Creatin Clasic 300g i teraz czas na dokopienie jakiegos cabrio np:
1.Cabro 3kg jako transporter kreatyny
2.Ostrowia zeby barc jedną porcje 30g na noc(:
3.Taurynka jak transporte kreatyny i jako atykabolik po trenigu(:
czy ktos z was brał suple z wymienionych wyzej? jak cos prosze powiedziec o tych produktach o efektach itp no to czekam na wasze komenty i i jak to wszystko najlepiej dawkowac(: z gory dziekoje za komentarze(:
Waga-75kg
wzrost-182cm
biceps-34,5
mam w domu zakopione Whey Pro Gainer 1 4800g truskawke
2X Oxy Gen Naturalna jedna puszka truskawka a druga wanillia
Creatin Clasic 300g i teraz czas na dokopienie jakiegos cabrio np:
1.Cabro 3kg jako transporter kreatyny
2.Ostrowia zeby barc jedną porcje 30g na noc(:
3.Taurynka jak transporte kreatyny i jako atykabolik po trenigu(:
czy ktos z was brał suple z wymienionych wyzej? jak cos prosze powiedziec o tych produktach o efektach itp no to czekam na wasze komenty i i jak to wszystko najlepiej dawkowac(: z gory dziekoje za komentarze(:
Krzysztof Piekarz
]
i nowa klawiature bo ta cos ci chyba przerywa i pozera literki