witam cwicze jzu dobry rok lecz z przerwami moje dane to wiek 16 lat waga 75kg lecz to przesto ze niecwicze tak to 80kg mam 182cm wzrostu i wyciskam 86kg i mam 34,5cm w obwodzie ramion posiadam teraz gainera 1 4800g i creatine clasic 300g niewem czy niewarto było ją odsprzedac i kopic tą 200mesz i dotego taurynke jakis transporter i ostrowie 1800g ale czy 300g wystarczy na cykl?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jak będziesz brał po 5g dziennie to 300g starczy ci na 60 dni, więc ok.
EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje
http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami
...
no to sobie policz , bedziesz brał 10 g , a cykl powinien 4 - 6 tygodni trwac;]
GO HARD OR GO HOME
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
CP--- w tReningu wytRzymałosciowo siłowym ( piłkarz)
Następny temat
Krzysztof Piekarz