Kupilem kilka kg gainera i bialka.za 3 tyg jade na wakacje wiec cos sie tam wypije.Czy jest sens zaczynac teraz jak jest goraco ten cykl ? Wygladalo by to tak:
2 tyg-1 tyg przerwy-3 tyg.
Jest sens ?:D
2 tyg-1 tyg przerwy-3 tyg.
Jest sens ?:D
Krzysztof Piekarz


