SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sylwetka Mariusza Pudzianowskiego

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 44 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 50560
http://www.bigseanallan.net/expo5.jpg

http://www.bigseanallan.net/2003NATIONALS016.jpg

Zmieniony przez - rafi11 w dniu 2005-01-18 00:26:48

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19926
Capar czytaj ze zrozoumienie(tego uczyli w podstawówce) gdzie ja napisalem ze jak ktos jest silniejszy to ma ciezsze miesnie???Ty mowisz ze ich widziales i Colman byl wiekszy a moze oni byli w innych fazach przygotowan Zwaz na to ze Pudzian jest wyzszy wiec jego waga sie inaczej rozklada i z tad zludzenie ze jest mniejszy a colman ma 5 cm mniej i ma wieksza mase woec wyglada bardziej jak klocek.Stary kombinujesz a nie nie bierzesz podstawowych xczynnikow pod uwage

Do zobaczenia gdzies w Polsce [you]

...
Napisał(a)
Usunięty przez metrowiec za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 96
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 470


pudzian to pudzian.Troche o nim wiem,bo moj trener z siłki sie z nim zna osobiscie.Z tego co mowil mi trener,to pudzian ma w tym roku w lapie<po napompowaniu> 57 cm,klata ok 150cm.NIe piszcie tu,ani nie podawajcie ze pudzian ma 55 w lapie!!buhahaaha!!!!albo jeszcze lepsze...Ze dymek lepiej prezentuje sie od pudziana...Teraz to mnie to powalilo....pzdr

" Prawdziwy siłacz nie patrzy na sylwetke...Patrzy na siłe"...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 470
aaa,i jeszce jedno..nie oceniajcie go jak kulturyste....on jest strongiem a nie kulturysta!!to jest tak samo,jakby mial puscic Collemana na jakies zawody strong;/ ehhh

" Prawdziwy siłacz nie patrzy na sylwetke...Patrzy na siłe"...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3849
czyli jednak ma 55 w kablu sam namieszales
ja tezmoge powiedziec że na pompie mam iles tam a liczy sie przeciez suchy miesien
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43747
Adam nie bulwersuj się tak.
KAzdy ma tu swoje zdanie.
Sam widziałem Mariusza na e3liminacjach w Białej Rawskiej, i jest naprawdę wielki.
A głos ma przerażający
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Ale stare posty odświerzacie...
10 lipca 2002...
Jak juz takie numery robicie to chociaz cos sensownego i ciekawego dajcie...

pozdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja myślę że silny mięsień waży więcej niż kulturystyczny...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zobacz na date, po co odświeżasz ?
a tak wgl to twierdzisz że mięśnie kulturysty nie są silne?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szwedzcy strongmani

Następny temat

Mala prosba

electro
Polecane artykuły