Właśnie jestem po 7 tygodniowym cyklu kreatyny (jabłczan biogenixu). Z efektu jestem zadowolony. Siła może nie poszła super, ale to dlatego, że diete miałem na utrzymanie wagi. Waga się utrzymała (72 kg ) ale wygląd dużo się polepszył. Twardsze mięśnie, rzeźba itd... ogólnie sylwetka się poprawiła na duży +
I teraz mam pytanie: Jak utrzymać taki efekt? Słyszałem, że mam wyluzować z trenigami. Ale jak ? Zrobić sobie przerwe 2 tygodnie ? Czy może przejśc na lżjesze ciężary lub zmniejszyć ilość serii?
Diete utrzymać taką samą czy może zwiększyć ilość białka i węgli ?
Zastanawia mnie też czy sobie zarzucić jakieś inne supple...
Aha moim celem trenigowym nie jest masa tylko siła/sylwetka.
I teraz mam pytanie: Jak utrzymać taki efekt? Słyszałem, że mam wyluzować z trenigami. Ale jak ? Zrobić sobie przerwe 2 tygodnie ? Czy może przejśc na lżjesze ciężary lub zmniejszyć ilość serii?
Diete utrzymać taką samą czy może zwiększyć ilość białka i węgli ?
Zastanawia mnie też czy sobie zarzucić jakieś inne supple...
Aha moim celem trenigowym nie jest masa tylko siła/sylwetka.
Krzysztof Piekarz

