Kupilem przez Allegro lawke York B500. Kupujac ja wogole nie zwrocilem uwagi na maksymalne obciazenie :) no i teraz wyjmuje instrukcje polska i tam pisze ze max to... 150 kg lacznie z cwiczacym... Ale w angielskiej instrukcji juz pisze ze jest to 200 kg :) z tego co mi wiadomo 1 kg u nas i w Anglii wazy tyle samo ;) Jak myslicie moge spokojnie sobie nalozyc powiedzmy 120 kg jak waze 80 ? Oni te obciazenia to podaja takie bezpieczne czy naciagaja do granic mozliwosci ze nic nie mozna naciagnac bo sie lawka rozwali?
Hip Hop Nie Umarł
http://www.hhnu.pl
Krzysztof Piekarz